Corona Cleaner: dezynfekcja przestrzeni publicznych

Dostępność: brak towaru
Cena: 177,12 zł 177.12
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Alpinus
Kod produktu: 666.99.30

Opis

Wysokiej jakości preparat czyszczący o właściwościach dezynfekujących przeznaczony do mycia i czyszczenia małych oraz dużych powierzchni w miejscach użyteczności publicznej. Stosowany na skwerach, w parkach, placach zabaw, podwórkach, dworcach, stadionach.

Zastosowanie
Corona Cleaner dla przestrzeni publicznych może być stosowany na różnego rodzaju powierzchnie betonowe, w tym chodniki, kostkę brukową i betonową. Ponadto produkt można aplikować na powierzchnie wykonane z zabezpieczonego drewna (ławki, balustrady i innego rodzaju konstrukcje drewniane) oraz szkła, stali nierdzewnej, szkła akrylowego, poli(tereftalanu etylenu) PTFE, polietylenu HD, polietylenu LD, poli(chlorku vinylu) PVC miękkiego, poliamidu PA, polistyrenu PS, polipropylenu PP, aluminium, ceramiki, a także na powierzchnie pokryte lakierem akrylowym i ABS.

Opakowanie
Corona Cleaner ddostępny jest w kilku wariantach pojemności: 

  • kanister 30L lub 
  • beczka 200L, lub 
  • pojemniki DPPL 1000L

Składowanie
W szczególności unikać źródeł ciepła, promieniowania i elektrostatyki. Przechowywać z dala od środków spożywczych. Opakowania każdego rodzaju pojemności należy przechowywać szczelnie zamknięte. Kontrolować wycieki i odpady, usuwając je bezpiecznymi metodami. Nie dopuścić do samoistnego wycieku z pojemników. Zachować porządek i czystość podczas obchodzenia się z niebezpiecznymi produktami. Przechowywać z dala od dzieci. 

Klasyfikacja ADR
Przewóz tego produktu nie jest regulowany: 

  • nie dotyczy ADR / RID 
  • nie dotyczy IMDG
  • nie dotyczy IATA

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl