Co oferujemy, dla kogo, jak, nasz zespół

Co oferujemy

Podstawowa oferta naszego sklepu dotyczy płynów do dezynfekcji rąk, powierzchni oraz narzędzi. Inne produkty z kategorii ochrony osobistej takie jak rękawice diagnostyczne, maseczki ochronne, kombinezony ochronne pojawiają się w naszym sklepie okazjonalnie. i mają charakter komplementarny do podstawowej oferty.

W trosce o skuteczną i bezpieczną dezynfekcję prezentujemy tylko atestowane i przebadane płyny dezynfekcyjne do rąk, powierzchni oraz narzędzi. Oferujemy gamę środków o szerokim wachlarzu zastosowań dezynfekcyjnych. Dostępne płyny dezynfekcyjne posiadają skład o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym oraz grzybobójczym. Produkty dostępne są w różnych pojemnościach od 250 ml, poprzez 1, 5, 30 litrów do nawet 200 i 1000 litrów.


Dla kogo

Oferowane preparaty są zazwyczaj gotowe do natychmiastowego użycia, sprawdzone i szybko działające. Znajdują zastosowanie:

  • w placówkach medycznych
  • w laboratoriach,
  • w produkcji i przygotowywaniu żywności,
  • w salonach kosmetycznych i tatuażu,
  • w zakładach fryzjerskich,
  • w domach i placówkach opieki,
  • w hotelach,
  • w miejscach użyteczności publicznej,
  • ale także w domach i w biurach w których ceni się higienę.


Jak to robimy

Zwracamy uwagę na odpowiedni dobór płynu dezynfekcyjnego w kontekście jego przeznaczenia. Zachęcamy naszych klientów do korzystania z naszego poradnika i krótkich artykułów tematycznych w trosce o zdrowie i pożądany efekt dezynfekcji.

Staramy się aby nasza oferta składała się, przede wszystkim, z produktów produkowanych w Polsce. Dzięki temu wspieramy polskich przedsiębiorców w trudnym czasie pandemii koronawirusa oraz umożliwiamy utrzymanie jak najwięcej stanowisk pracy.

Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy jednym z wielu podmiotów na tym rynku, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy komunikację z Klientami, w miarę możliwości szybko wdrażając ich sugestie w życie. Nasza praca ma bowiem nie tylko wymiar komercyjny, ale jakby nie patrzeć, ułatwia naszym Klientom dbanie o higienę i zdrowie.


Kogo obsługujemy

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, detalicznych i hurtowych. Udzielamy bezpłatnych konsultacji przy wyborze odpowiedniego środka dezynfekcyjnego.


O nas - nasz zespół i firma

Nasz zespół tworzy kilka zaangażowanych osób, które związane są z szeroko rozumianym rynkiem zdrowia oraz promocją profilaktyki zdrowotnej. Jesteśmy firmą krajową działającą w formule spółki kapitałowej.


Nasze rekomendacje

Użytkownikom indywidualnym w szczególności polecamy produkty Alpinus Chemia. Wielokrotnie sprawdzane i regularnie poddawane badaniom laboratoryjnym. Nie przypadkiem blisko współpracujemy z tym producentem. Klienci chwalą produkty za jakość, wygodę i wydajność.

Szczególnym powodzeniem pośród konsumentów cieszą się płyny dezynfekcyjne do rąk z serii Sterillhand skutecznie niszczące bakterie i wirusy, jednocześnie pielęgnujące i chroniące delikatną skórę rąk. Preparaty Mediseptol H oraz Alipinuseptol do szybkiej dezynfekcji powierzchni, dostępne w różnych wersjach zapachowych, neutralnym oraz o zapachu zielonej herbaty, są popularne zarówno w zastosowaniach profesjonalnych, jak i w warunkach domowych.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl